200 m bėgimas - Vyrai

1 bėgimas iš 5
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 0 Nojus Navickas 2004-09-16 Šiauliai ind. ŠLASC "Stadija" 637 24.30 0,169 -1.00 II A J. Beržanskis
2 0 Ignas Berūkštis 2003-06-25 Vilnius VMSC 589 24.73 0,134 -1.00 III A E. Žiupkienė
3 0 Gytis Brazdžiūnas 2001-02-02 Panevėžys Pan.SC "Žvaigždė" 513 25.45 0,172 -1.00 III A A. Dobregienė
0 Adomas Mickūnas 2004-07-27 Kaunas ind. Startas 0 DNS -1.00 O. Pavilionienė
0 Daniel Golovacki 1996-02-12 Kaunas, Švenčionys ŠRSC KMK 0 b.k 22.72 0,192 -1.00 G. Michniova , N. Sabaliauskienė
2 bėgimas iš 5
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 0 Jokūbas Šimkus 2002-03-23 Šiauliai ŠLASC "Piramidė" 592 24.70 0,227 0.00 II A L. Roikienė
2 0 Tomaš Pozlevič 2004-04-19 Švenčionys ŠRSC "Aitvaras" 589 24.73 0,192 0.00 III A Z. Zenkevičius
3 0 Andžej Glazko 2003-11-30 Vilnius VMSC 569 24.91 0,146 0.00 III A E. Žiupkienė
4 0 Gvidas Krisikėnas 2002-06-14 Biržai BKKSC 448 26.10 0,258 0.00 III A S. Strelcovas
0 Arminas Šeštokas 2001-04-19 Alytus ASRC ALASK 0 DQ 0,020 0.00 V. Šmidtas
3 bėgimas iš 5
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 0 Rytis Ašmena 2001-06-29 Elektrėnai 719 23.89 0,170 -2.00 q II A A. Valatkevičius
2 0 Dovydas Vanagas 2001-08-31 Vilnius Ozo gim., VMSC "Midlongas" 631 24.35 0,221 -2.00 II A D. Skirmantienė , J. Strumskytė-Razgūnė
3 0 Gytis Kudulis 2004-04-09 Panevėžys Pan.SC "Žvaigždė" 589 24.73 0,147 -2.00 III A A. Dobregienė
4 0 Rolandas Tichonovičius 2002-02-19 Biržai BKKSC 539 25.19 0,376 -2.00 III A S. Strelcovas
5 0 Erikas Samuchovas 2003-05-10 Vilnius VMSC 520 25.38 0,191 -2.00 III A Č. Kundrotas
4 bėgimas iš 5
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 0 Jonas Lapinskas 2004-04-05 Kaunas Startas 684 24.02 0,167 -1.00 q II A G. Šerėnienė
2 0 Denisas Belčenkov 2002-01-21 Šiauliai ŠLASC „Dinamitas“ 684 24.03 0,174 -1.00 q II A J. Spudis , V. Žiedienė
3 0 Rokas Čiuplinskas 2003-01-31 Šiauliai ŠLASC "Piramidė" 549 25.10 0,179 -1.00 III A L. Roikienė
4 0 Vitalis Deikus 2002-02-25 Vilnius VMSC 460 25.98 0,291 -1.00 III A D. Skirmantienė
0 Lukas Šotikas 2002-03-09 Klaipėda Kl.LAM 0 DVA -1.00 D. Senkus
5 bėgimas iš 5
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Vėjas Q Kv.l Treneris
1 0 Kristupas Seikauskas 2001-05-08 Panevėžys Pan.SC "Žvaigždė" 837 22.83 0,157 -2.00 q I A A. Dobregienė
2 0 Mažvydas Bivainis 2001-02-08 Utena UDSC ULAK 791 23.22 0,278 -2.00 q I A M. Saliamonas
3 0 Kasparas Butkus 2001-02-24 Vilnius Ozo gim., VMSC 657 24.12 0,193 -2.00 q II A E. Žiupkienė
4 0 Nikodemas Navickas 2002-01-23 Biržai BKKSC 551 25.08 0,220 -2.00 III A S. Strelcovas
5 0 Antanas Zakarka 2002-02-25 Panevėžys Pan.SC "Žvaigždė" 535 25.23 0,265 -2.00 III A A. Dobregienė
6 0 Armandas Leonavičius 2003-01-24 Marijampolė Sūduva MLASK 516 25.42 0,175 -2.00 III A R. Bindokienė
Finalas A
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Vėjas Rez. f R.l f Vėjas f Kv.l Treneris
1 0 Kristupas Seikauskas 2001-05-08 Panevėžys Pan.SC "Žvaigždė" 837 q 22.83 0,157 -2.00 22,66 0,178 2.00 I A A. Dobregienė
2 0 Mažvydas Bivainis 2001-02-08 Utena UDSC ULAK 791 q 23.22 0,278 -2.00 23,02 0,201 2.00 I A M. Saliamonas
3 0 Rytis Ašmena 2001-06-29 Elektrėnai 719 q 23.89 0,170 -2.00 23,60 0,153 2.00 II A A. Valatkevičius
4 0 Jonas Lapinskas 2004-04-05 Kaunas Startas 684 q 24.02 0,167 -1.00 23,89 0,151 2.00 II A G. Šerėnienė
4 0 Denisas Belčenkov 2002-01-21 Šiauliai ŠLASC „Dinamitas“ 684 q 24.03 0,174 -1.00 23,89 0,154 2.00 II A J. Spudis , V. Žiedienė
6 0 Kasparas Butkus 2001-02-24 Vilnius Ozo gim., VMSC 657 q 24.12 0,193 -2.00 DNS 2.00 II A E. Žiupkienė
Vieta f Finalas Takas f Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Vėjas Rez. f R.l f Vėjas f Kv.l Treneris
1 A 4 0 Kristupas Seikauskas 2001-05-08 Panevėžys Pan.SC "Žvaigždė" 837 q 22.83 0,157 -2.00 22,66 0,178 2.00 I A A. Dobregienė
2 A 3 0 Mažvydas Bivainis 2001-02-08 Utena UDSC ULAK 791 q 23.22 0,278 -2.00 23,02 0,201 2.00 I A M. Saliamonas
3 A 5 0 Rytis Ašmena 2001-06-29 Elektrėnai 719 q 23.89 0,170 -2.00 23,60 0,153 2.00 II A A. Valatkevičius
4 A 2 0 Denisas Belčenkov 2002-01-21 Šiauliai ŠLASC „Dinamitas“ 684 q 24.03 0,174 -1.00 23,89 0,154 2.00 II A J. Spudis , V. Žiedienė
4 A 6 0 Jonas Lapinskas 2004-04-05 Kaunas Startas 684 q 24.02 0,167 -1.00 23,89 0,151 2.00 II A G. Šerėnienė
6 A 1 0 Kasparas Butkus 2001-02-24 Vilnius Ozo gim., VMSC 657 q 24.12 0,193 -2.00 DNS 2.00 II A E. Žiupkienė
7 dnq 0 0 Nojus Navickas 2004-09-16 Šiauliai ind. ŠLASC "Stadija" 637 24.30 0,169 -1.00 0.00 II A J. Beržanskis
8 dnq 0 0 Dovydas Vanagas 2001-08-31 Vilnius Ozo gim., VMSC "Midlongas" 631 24.35 0,221 -2.00 0.00 II A D. Skirmantienė , J. Strumskytė-Razgūnė
9 dnq 0 0 Jokūbas Šimkus 2002-03-23 Šiauliai ŠLASC "Piramidė" 592 24.70 0,227 0.00 0.00 II A L. Roikienė
10 dnq 0 0 Gytis Kudulis 2004-04-09 Panevėžys Pan.SC "Žvaigždė" 589 24.73 0,147 -2.00 0.00 III A A. Dobregienė
10 dnq 0 0 Ignas Berūkštis 2003-06-25 Vilnius VMSC 589 24.73 0,134 -1.00 0.00 III A E. Žiupkienė
10 dnq 0 0 Tomaš Pozlevič 2004-04-19 Švenčionys ŠRSC "Aitvaras" 589 24.73 0,192 0.00 0.00 III A Z. Zenkevičius
13 dnq 0 0 Andžej Glazko 2003-11-30 Vilnius VMSC 569 24.91 0,146 0.00 0.00 III A E. Žiupkienė
14 dnq 0 0 Nikodemas Navickas 2002-01-23 Biržai BKKSC 551 25.08 0,220 -2.00 0.00 III A S. Strelcovas
15 dnq 0 0 Rokas Čiuplinskas 2003-01-31 Šiauliai ŠLASC "Piramidė" 549 25.10 0,179 -1.00 0.00 III A L. Roikienė
16 dnq 0 0 Rolandas Tichonovičius 2002-02-19 Biržai BKKSC 539 25.19 0,376 -2.00 0.00 III A S. Strelcovas
17 dnq 0 0 Antanas Zakarka 2002-02-25 Panevėžys Pan.SC "Žvaigždė" 535 25.23 0,265 -2.00 0.00 III A A. Dobregienė
18 dnq 0 0 Erikas Samuchovas 2003-05-10 Vilnius VMSC 520 25.38 0,191 -2.00 0.00 III A Č. Kundrotas
19 dnq 0 0 Armandas Leonavičius 2003-01-24 Marijampolė Sūduva MLASK 516 25.42 0,175 -2.00 0.00 III A R. Bindokienė
20 dnq 0 0 Gytis Brazdžiūnas 2001-02-02 Panevėžys Pan.SC "Žvaigždė" 513 25.45 0,172 -1.00 0.00 III A A. Dobregienė
21 dnq 0 0 Vitalis Deikus 2002-02-25 Vilnius VMSC 460 25.98 0,291 -1.00 0.00 III A D. Skirmantienė
22 dnq 0 0 Gvidas Krisikėnas 2002-06-14 Biržai BKKSC 448 26.10 0,258 0.00 0.00 III A S. Strelcovas
dnq 0 0 Adomas Mickūnas 2004-07-27 Kaunas ind. Startas 0 DNS -1.00 0.00 O. Pavilionienė
dnq 0 0 Arminas Šeštokas 2001-04-19 Alytus ASRC ALASK 0 DQ 0,020 0.00 0.00 V. Šmidtas
dnq 0 0 Lukas Šotikas 2002-03-09 Klaipėda Kl.LAM 0 DVA -1.00 0.00 D. Senkus
dnq 0 0 Daniel Golovacki 1996-02-12 Kaunas, Švenčionys ŠRSC KMK 0 b.k 22.72 0,192 -1.00 0.00 G. Michniova , N. Sabaliauskienė