1000 m bėgimas - Moterys

1 bėgimas iš 2
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Q Kv.l Treneris
1 13 Ugnė Dirsytė 2005-11-18 Kėdainiai KSC 495 3:36.13 III A Z. Peleckienė
2 119 Andrita Markevičiūtė 2004-02-06 Šiauliai ŠLASC "Stadija" 441 3:42.47 J. Beržanskis
3 12 Izabelė Pastorastytė 2005-12-26 Kelmė ind. 396 3:48.06 P. Sabaitis
4 120 Aurėja Budrytė 2005-02-18 Šiauliai ŠLASC "Stadija" 395 3:48.24 J. Beržanskis
5 114 Mantė Marozaitė 2004-07-08 Panevėžys Pan.SC 374 3:50.95 R. Smilgys
6 99 Greta Miškinytė 2005-09-27 Marijampolė MSC MLASK 186 4:20.09 A. Kavaliauskas , V. Komisaraitis
7 Adriana Andrejeva 2004-03-28 Jonava JKKSC Einius 0 DVA G. Goštautaitė
2 bėgimas iš 2
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Rez. R.l Q Kv.l Treneris
1 49 Ana Borunova 2004-07-19 Vilnius VMSC "Midlongas" 664 3:18.07 II A J. Strumskytė-Razgūnė , T. Zalatoris
2 33 Eleonora Višnevskytė 2005-06-03 Vilnius VMSC "Bėgikės" 639 3:20.59 II A R. Sausaitis
3 8 Greta Malinauskaitė 2005-06-05 Jonava JKKSC Einius 629 3:21.63 II A V. Lebeckienė
4 104 Agnė Ramanauskaitė 2004-03-08 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 558 3:29.10 III A M. Krakys
5 26 Aneta Vaškelytė 2004-05-07 Trakai TKKSC "Sostinės Olimpas" 527 3:32.54 III A D. Virbickas
6 100 Ugnė Kisnieriūtė 2005-01-26 Marijampolė MSC MLASK 494 3:36.17 III A A. Kavaliauskas , V. Komisaraitis
Finalas A
Vieta Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Rez. f R.l f Kv.l Treneris
1 49 Ana Borunova 2004-07-19 Vilnius VMSC "Midlongas" 664 3:18.07 II A J. Strumskytė-Razgūnė , T. Zalatoris
2 33 Eleonora Višnevskytė 2005-06-03 Vilnius VMSC "Bėgikės" 639 3:20.59 II A R. Sausaitis
3 8 Greta Malinauskaitė 2005-06-05 Jonava JKKSC Einius 629 3:21.63 II A V. Lebeckienė
4 104 Agnė Ramanauskaitė 2004-03-08 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 558 3:29.10 III A M. Krakys
5 26 Aneta Vaškelytė 2004-05-07 Trakai TKKSC "Sostinės Olimpas" 527 3:32.54 III A D. Virbickas
6 13 Ugnė Dirsytė 2005-11-18 Kėdainiai KSC 495 3:36.13 III A Z. Peleckienė
7 100 Ugnė Kisnieriūtė 2005-01-26 Marijampolė MSC MLASK 494 3:36.17 III A A. Kavaliauskas , V. Komisaraitis
8 119 Andrita Markevičiūtė 2004-02-06 Šiauliai ŠLASC "Stadija" 441 3:42.47 J. Beržanskis
9 12 Izabelė Pastorastytė 2005-12-26 Kelmė ind. 396 3:48.06 P. Sabaitis
10 120 Aurėja Budrytė 2005-02-18 Šiauliai ŠLASC "Stadija" 395 3:48.24 J. Beržanskis
11 114 Mantė Marozaitė 2004-07-08 Panevėžys Pan.SC 374 3:50.95 R. Smilgys
12 99 Greta Miškinytė 2005-09-27 Marijampolė MSC MLASK 186 4:20.09 A. Kavaliauskas , V. Komisaraitis
7 Adriana Andrejeva 2004-03-28 Jonava JKKSC Einius 0 DVA G. Goštautaitė
Vieta f Finalas Takas f Nr. Vardas Pavardė Gim.data Miestas SUC Klubas Tšk. Q Rez. R.l Rez. f R.l f Kv.l Treneris
1 A 0 49 Ana Borunova 2004-07-19 Vilnius VMSC "Midlongas" 664 3:18.07 II A J. Strumskytė-Razgūnė , T. Zalatoris
2 A 0 33 Eleonora Višnevskytė 2005-06-03 Vilnius VMSC "Bėgikės" 639 3:20.59 II A R. Sausaitis
3 A 0 8 Greta Malinauskaitė 2005-06-05 Jonava JKKSC Einius 629 3:21.63 II A V. Lebeckienė
4 A 0 104 Agnė Ramanauskaitė 2004-03-08 Klaipėda Kl.LAM "Nikė" 558 3:29.10 III A M. Krakys
5 A 0 26 Aneta Vaškelytė 2004-05-07 Trakai TKKSC "Sostinės Olimpas" 527 3:32.54 III A D. Virbickas
6 A 0 13 Ugnė Dirsytė 2005-11-18 Kėdainiai KSC 495 3:36.13 III A Z. Peleckienė
7 A 0 100 Ugnė Kisnieriūtė 2005-01-26 Marijampolė MSC MLASK 494 3:36.17 III A A. Kavaliauskas , V. Komisaraitis
8 A 0 119 Andrita Markevičiūtė 2004-02-06 Šiauliai ŠLASC "Stadija" 441 3:42.47 J. Beržanskis
9 A 0 12 Izabelė Pastorastytė 2005-12-26 Kelmė ind. 396 3:48.06 P. Sabaitis
10 A 0 120 Aurėja Budrytė 2005-02-18 Šiauliai ŠLASC "Stadija" 395 3:48.24 J. Beržanskis
11 A 0 114 Mantė Marozaitė 2004-07-08 Panevėžys Pan.SC 374 3:50.95 R. Smilgys
12 A 0 99 Greta Miškinytė 2005-09-27 Marijampolė MSC MLASK 186 4:20.09 A. Kavaliauskas , V. Komisaraitis
A 0 7 Adriana Andrejeva 2004-03-28 Jonava JKKSC Einius 0 DVA G. Goštautaitė